WNB75RFET
OhmiteOhmite
WNB75RFET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WNB75RFET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WNB75RFET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WNB75RFET
Varenummer WNB75RFET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 75 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 164642 pcs Datablad WNB75RFET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WN Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)