6TPE330MIL
PanasonicPanasonic
6TPE330MIL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 6TPE330MIL
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Dataark: 6TPE330MIL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 6TPE330MIL
Varenummer 6TPE330MIL Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42229 pcs Datablad 6TPE330MIL.pdf
Spændingsvurdering 6.3V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TPE Vurderinger -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne P16250DKR Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D3L Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Funktioner General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm Detaljeret beskrivelse 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
kapacitans 330µF