6TPE680M
PanasonicPanasonic
6TPE680M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 6TPE680M
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
Dataark: 6TPE680M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 6TPE680M
Varenummer 6TPE680M Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29459 pcs Datablad 6TPE680M.pdf
Spændingsvurdering 6.3V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TPE Vurderinger -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne P16632DKR Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D4 Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.157" (4.00mm) Funktioner General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Detaljeret beskrivelse 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
kapacitans 680µF
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
6TPE680MI
6TPE680MI
producenter: Panasonic
Beskrivelse: CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917