AXN130C0115P
PanasonicPanasonic
Panasonic
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AXN130C0115P
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CONN HDR/SCKT .8MM 30POS SMD
Dataark: AXN130C0115P.pdf
  • Besked
Specifikationer for AXN130C0115P
Varenummer AXN130C0115P Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CONN HDR/SCKT .8MM 30POS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2755 pcs Datablad AXN130C0115P.pdf
Serie P8 Tonehøjde 0.031" (0.80mm)
Emballage Original-Reel® Andre navne 255-3891-6
Antal rækker 2 Antal positioner 30
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Parret Stacking Heights 11.5mm Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde over bord 0.329" (8.35mm) Funktioner Board Guide, Solder Retention
Detaljeret beskrivelse 30 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold Kontakt Afslut tykkelse -