AXN140C0115P
Produkt oversigt
Varenummer: AXN140C0115P
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CONN HDR/SCKT .8MM 40POS SMD
Dataark: AXN140C0115P.pdf
  • Besked
Specifikationer for AXN140C0115P
Varenummer AXN140C0115P Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CONN HDR/SCKT .8MM 40POS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6097 pcs Datablad AXN140C0115P.pdf
Serie P8 Tonehøjde 0.031" (0.80mm)
Emballage Tape & Reel (TR) Antal rækker 2
Antal positioner 40 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Parret Stacking Heights 11.5mm
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde over bord 0.329" (8.35mm)
Funktioner Board Guide, Solder Retention Detaljeret beskrivelse 40 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold