ECK-AHD151KB
PanasonicPanasonic
ECK-AHD151KB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ECK-AHD151KB
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP CER 150PF 2KV Y5P RADIAL
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ECK-AHD151KB
Varenummer ECK-AHD151KB Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP CER 150PF 2KV Y5P RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 175623 pcs Datablad
Spændingsvurdering 2000V (2kV) Tolerance ±10%
Tykkelse (Max) - Temperaturkoefficient Y5P (B)
Størrelse / Dimension 0.276" Dia (7.00mm) Serie HD
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne ECKAHD151KB
P12176
Driftstemperatur -25°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Blyafstand 0.295" (7.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Funktioner High Voltage
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 150pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapacitans 150pF Applikationer General Purpose