ECK-AHD331KB
PanasonicPanasonic
ECK-AHD331KB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ECK-AHD331KB
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 2KV Y5P RADIAL
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ECK-AHD331KB
Varenummer ECK-AHD331KB Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP CER 330PF 2KV Y5P RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6256 pcs Datablad
Spændingsvurdering 2000V (2kV) Tolerance ±10%
Tykkelse (Max) - Temperaturkoefficient Y5P (B)
Størrelse / Dimension 0.276" Dia (7.00mm) Serie HD
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne ECKAHD331KB
P12178
Driftstemperatur -25°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Blyafstand 0.295" (7.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.433" (11.00mm) Funktioner High Voltage
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapacitans 330pF Applikationer General Purpose