ECK-DNA151MB
PanasonicPanasonic
ECK-DNA151MB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ECK-DNA151MB
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP CER 150PF 250VAC Y5P RADIAL
Dataark: ECK-DNA151MB.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for ECK-DNA151MB
Varenummer ECK-DNA151MB Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP CER 150PF 250VAC Y5P RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4600 pcs Datablad ECK-DNA151MB.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) - Temperaturkoefficient Y5P (B)
Størrelse / Dimension 0.433" Dia (11.00mm) Serie NS-A
Vurderinger X1, Y1 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne ECKDNA151MB
P10447
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Blyafstand 0.394" (10.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Højde - Siddende (Max) 0.591" (15.00mm) Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 150pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapacitans 150pF Applikationer Safety