EEE-TK2A331AM
PanasonicPanasonic
EEE-TK2A331AM Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EEE-TK2A331AM
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Dataark: 1.EEE-TK2A331AM.pdf2.EEE-TK2A331AM.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Besked
Specifikationer for EEE-TK2A331AM
Varenummer EEE-TK2A331AM Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 48928 pcs Datablad 1.EEE-TK2A331AM.pdf2.EEE-TK2A331AM.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Størrelse / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Serie TK Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD Andre navne EEETK2A331AM
PCE4919TR
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 280 mOhm @ 100kHz
Detaljeret beskrivelse 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 280 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C kapacitans 330µF