MA2SD300GL
PanasonicPanasonic
MA2SD300GL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA2SD300GL
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SSMINI2
Dataark: MA2SD300GL.pdf
  • Besked
Specifikationer for MA2SD300GL
Varenummer MA2SD300GL Fabrikant Panasonic
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SSMINI2 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3183 pcs Datablad MA2SD300GL.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 580mV @ 100mA Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 30V
Leverandør Device Package SSMini2-F4 Fart Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 1ns
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SC-79, SOD-523
Andre navne MA2SD300GLTR Driftstemperatur - Junction 125°C (Max)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Schottky
Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount SSMini2-F4 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 2µA @ 30V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 100mA Kapacitans @ Vr, F 9pF @ 0V, 1MHz