MA2SP0100L
PanasonicPanasonic
MA2SP0100L Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA2SP0100L
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse DIODE PIN 60V 100MA SS MINI-2P
Dataark: MA2SP0100L.pdf
  • Besked
Specifikationer for MA2SP0100L
Varenummer MA2SP0100L Fabrikant Panasonic
Beskrivelse DIODE PIN 60V 100MA SS MINI-2P Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5772 pcs Datablad MA2SP0100L.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 60V Leverandør Device Package SSMini2-F1
Serie - Modstand @ Hvis, F 1 Ohm @ 10mA, 100MHz
Power Dissipation (Max) 150mW Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde SC-79, SOD-523 Andre navne MA2SP0100LCT
MA2SP01CT
MA2SP01CT-ND
Driftstemperatur 150°C (TJ) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype PIN - Single
Detaljeret beskrivelse RF Diode PIN - Single 60V 100mA 150mW SSMini2-F1 Nuværende - Max 100mA
Kapacitans @ Vr, F 0.8pF @ 1V, 1MHz Basenummer MA2SP01