R-78AA12-0.5SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA12-0.5SMD-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R-78AA12-0.5SMD-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 6W
Dataark: R-78AA12-0.5SMD-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for R-78AA12-0.5SMD-R
Varenummer R-78AA12-0.5SMD-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11557 pcs Datablad R-78AA12-0.5SMD-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Indgang (Min) 15V
Spænding - Indgang (Max) 32V Type Linear Regulator Replacement
Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.2mm x 9.7mm x 9.2mm) Serie INNOLINE R-78AA-0.5
Power (Watts) 6W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 10-SMD Module Andre navne 945-1041-1
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OTP, SCP
Effektivitet 97% Detaljeret beskrivelse Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input
Nuværende - Output (Max) 500mA Kontrolfunktioner Enable, Active High