R-78AA15-0.5SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA15-0.5SMD-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R-78AA15-0.5SMD-R
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 8W
Dataark: R-78AA15-0.5SMD-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for R-78AA15-0.5SMD-R
Varenummer R-78AA15-0.5SMD-R Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 8W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14370 pcs Datablad R-78AA15-0.5SMD-R.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Indgang (Min) 18V
Spænding - Indgang (Max) 32V Type Linear Regulator Replacement
Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Serie INNOLINE R-78AA-0.5
Power (Watts) 8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 10-SMD Module Andre navne 80999165
R78AA150.5SMDR
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OTP, SCP
Effektivitet 97% Detaljeret beskrivelse Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 18V - 32V Input
Nuværende - Output (Max) 500mA Kontrolfunktioner Enable, Active High