RACT12-300
RECOM PowerRECOM Power
RACT12-300 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RACT12-300
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse LED SUPPLY CC AC/DC 12W 20-40V
Dataark: RACT12-300.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RACT12-300
Varenummer RACT12-300 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse LED SUPPLY CC AC/DC 12W 20-40V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7535 pcs Datablad RACT12-300.pdf
Vægt 0.154 lb (69.85g) Spænding - Output 20 ~ 40V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 198VAC
Spænding - Indgang (Max) 264VAC Type Constant Current
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Screw Terminal
Størrelse / Dimension 4.29" L x 1.57" W x 0.87" H (109.0mm x 40.0mm x 22.0mm) Serie RACT12
Vurderinger IP20 Power (Watts) 12W
Andre navne 20001089
Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OTP, OVP, SCP Effektivitet 82%
Dæmpning Triac Detaljeret beskrivelse 300mA 20 ~ 40V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 300mA Godkendelser CE