RACT18-350
RECOM PowerRECOM Power
RACT18-350 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RACT18-350
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse LED SUPPLY CC AC/DC 18W 26-52V
Dataark: RACT18-350.pdf
  • Besked
Specifikationer for RACT18-350
Varenummer RACT18-350 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse LED SUPPLY CC AC/DC 18W 26-52V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5884 pcs Datablad RACT18-350.pdf
Vægt 0.221 lb (100.24g) Spænding - Output 26 ~ 52V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 198VAC
Spænding - Indgang (Max) 264VAC Type Constant Current
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Screw Terminal
Størrelse / Dimension 4.72" L x 1.77" W x 1.10" H (120.0mm x 45.0mm x 28.0mm) Serie RACT18
Vurderinger IP20 Power (Watts) 18W
Andre navne 20001093
Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OTP, OVP, SCP Effektivitet 85%
Dæmpning Triac Detaljeret beskrivelse 350mA 26 ~ 52V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 350mA Godkendelser CE