RACT25-1050
RECOM PowerRECOM Power
RACT25-1050 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RACT25-1050
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse LED SUPPLY CC AC/DC 25W 12-24V
Dataark: RACT25-1050.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RACT25-1050
Varenummer RACT25-1050 Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse LED SUPPLY CC AC/DC 25W 12-24V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5744 pcs Datablad RACT25-1050.pdf
Vægt 0.221 lb (100.24g) Spænding - Output 12 ~ 24V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 198VAC
Spænding - Indgang (Max) 264VAC Type Constant Current
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Screw Terminal
Størrelse / Dimension 4.72" L x 1.77" W x 1.10" H (120.0mm x 45.0mm x 28.0mm) Serie RACT25
Vurderinger IP20 Power (Watts) 25W
Andre navne 20001100
Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OTP, OVP, SCP Effektivitet 84%
Dæmpning Triac Detaljeret beskrivelse 1.05A 12 ~ 24V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 1.05A Godkendelser CE