RPP40-2412SW
RECOM PowerRECOM Power
RPP40-2412SW Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RPP40-2412SW
Producent / Mærke: RECOM Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 40W
Dataark: RPP40-2412SW.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 785 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 785 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
252 pcs
  • Besked
Specifikationer for RPP40-2412SW
Varenummer RPP40-2412SW Fabrikant RECOM Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 40W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 785 pcs Datablad RPP40-2412SW.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang (Min) 9V
Spænding - Indgang (Max) 36V Type Isolated Module
Størrelse / Dimension 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm) Serie POWERLINE+ RPP40-W
Power (Watts) 40W Emballage Tube
Pakke / tilfælde 6-DIP Module Andre navne 31001935
RPP402412SW
Driftstemperatur -45°C ~ 75°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Effektivitet 88% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 9V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 3.33A Kontrolfunktioner Enable, Active High