16ST225M3225-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 16ST225M3225-ND
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 16ST225M3225-ND
Varenummer 16ST225M3225-ND Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50226 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC 16V Spændingsværdi - AC -
Tolerance ±20% Afslutning Solder Pads
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie PMLCAP®, ST
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric) Andre navne 16ST225M3225X
16ST225M3225X-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Acrylic, Metallized
Detaljeret beskrivelse 2.2µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapacitans 2.2µF