16ST156M5750-ND
Produkt oversigt
Varenummer: 16ST156M5750-ND
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 16ST156M5750-ND
Varenummer 16ST156M5750-ND Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18570 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC 16V Spændingsværdi - AC -
Tolerance ±20% Afslutning Solder Pads
Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie PMLCAP®, ST
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2220 (5750 Metric) Andre navne 16ST156M5750X
16ST156M5750X-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Acrylic, Metallized
Detaljeret beskrivelse 15µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) kapacitans 15µF