200LLE3.3MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
200LLE3.3MEFCTA6.3X11 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 200LLE3.3MEFCTA6.3X11
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Dataark: 1.200LLE3.3MEFCTA6.3X11.pdf2.200LLE3.3MEFCTA6.3X11.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 200LLE3.3MEFCTA6.3X11
Varenummer 200LLE3.3MEFCTA6.3X11 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1061330 pcs Datablad 1.200LLE3.3MEFCTA6.3X11.pdf2.200LLE3.3MEFCTA6.3X11.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie LLE Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Tape & Box (TB) Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.098" (2.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitans 3.3µF