200RX3022M10X16
RubyconRubycon
200RX3022M10X16 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 200RX3022M10X16
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Dataark: 1.200RX3022M10X16.pdf2.200RX3022M10X16.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 200RX3022M10X16
Varenummer 200RX3022M10X16 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 136999 pcs Datablad 1.200RX3022M10X16.pdf2.200RX3022M10X16.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie RX30 Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz Vurderinger AEC-Q200
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne 1189-1191
Driftstemperatur -25°C ~ 130°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitans 22µF