200TXW33MEFC6.3X40
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 200TXW33MEFC6.3X40
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM
Dataark: 1.200TXW33MEFC6.3X40.pdf2.200TXW33MEFC6.3X40.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 200TXW33MEFC6.3X40
Varenummer 200TXW33MEFC6.3X40 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 201064 pcs Datablad 1.200TXW33MEFC6.3X40.pdf2.200TXW33MEFC6.3X40.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie TXW Vurderinger -
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Levetid @ Temp. - Blyafstand 0.098" (2.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitans 33µF Applikationer General Purpose