25TWL10MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25TWL10MEFC5X11
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Dataark: 1.25TWL10MEFC5X11.pdf2.25TWL10MEFC5X11.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 25TWL10MEFC5X11
Varenummer 25TWL10MEFC5X11 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1762158 pcs Datablad 1.25TWL10MEFC5X11.pdf2.25TWL10MEFC5X11.pdf
Tolerance 10µF Overflade Mount Land Størrelse 0.079" (2.00mm)
Størrelse / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie TWL
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Ripple Current - Polarisering Radial, Can
Pitch - Connector 25V Pakke / tilfælde -
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal kondensatorer 50mA
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer 25TWL10MEFC5X11 Levetid @ Temp. -
Impedans - Højde - Siddende (Max) 0.492" (12.50mm)
Udvidet beskrivelse 10µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Beskrivelse CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Applikationer 2000 Hrs @ 85°C