35RX30560M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 35RX30560M10X20
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM RAD
Dataark: 1.35RX30560M10X20.pdf2.35RX30560M10X20.pdf
  • Besked
Specifikationer for 35RX30560M10X20
Varenummer 35RX30560M10X20 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM RAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 347599 pcs Datablad 1.35RX30560M10X20.pdf2.35RX30560M10X20.pdf
Spændingsvurdering 35V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie RX30 Vurderinger AEC-Q200
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -40°C ~ 130°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitans 560µF