35ZLH680MT810X23
RubyconRubycon
35ZLH680MT810X23 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 35ZLH680MT810X23
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Dataark: 1.35ZLH680MT810X23.pdf2.35ZLH680MT810X23.pdf
  • Besked
Specifikationer for 35ZLH680MT810X23
Varenummer 35ZLH680MT810X23 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4963 pcs Datablad 1.35ZLH680MT810X23.pdf2.35ZLH680MT810X23.pdf
Spændingsvurdering 35V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.238A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.25A @ 100kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne 1189-1627-2
1189-1627-2-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 18 mOhms Højde - Siddende (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitans 680µF Applikationer General Purpose