450LSU6800M77X144
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 450LSU6800M77X144
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse SCREW TERMINAL
Dataark: 1.450LSU6800M77X144.pdf2.450LSU6800M77X144.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 769 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for 450LSU6800M77X144
Varenummer 450LSU6800M77X144 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse SCREW TERMINAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 769 pcs Datablad 1.450LSU6800M77X144.pdf2.450LSU6800M77X144.pdf
Spændingsvurdering 450V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 3.031" Dia (77.00mm)
Serie LSU Vurderinger -
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can - Screw Terminals
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Blyafstand 1.236" (31.40mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 5.787" (147.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapacitans 6800µF