50PFV33M6.3X8
RubyconRubycon
50PFV33M6.3X8 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 50PFV33M6.3X8
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD
Dataark: 1.50PFV33M6.3X8.pdf2.50PFV33M6.3X8.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 50PFV33M6.3X8
Varenummer 50PFV33M6.3X8 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 49370 pcs Datablad 1.50PFV33M6.3X8.pdf2.50PFV33M6.3X8.pdf
Spændingsvurdering 50V Type Hybrid
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Størrelse / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie PFV
Vurderinger AEC-Q200 Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD Andre navne 1189-3795-6
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm
Detaljeret beskrivelse 33µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 4000 Hrs @ 125°C kapacitans 33µF