50PFV68M8X10.5
RubyconRubycon
50PFV68M8X10.5 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 50PFV68M8X10.5
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP POLY HYB 68UF 20% 50V SMD
Dataark: 1.50PFV68M8X10.5.pdf2.50PFV68M8X10.5.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 50PFV68M8X10.5
Varenummer 50PFV68M8X10.5 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP POLY HYB 68UF 20% 50V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 115940 pcs Datablad 1.50PFV68M8X10.5.pdf2.50PFV68M8X10.5.pdf
Spændingsvurdering 50V Type Hybrid
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Størrelse / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie PFV
Ripple Current @ Low Frequency 62.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz