1.5KE300CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE300CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE300CA
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 256V 529V DO201
Dataark: 1.5KE300CA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE300CA
Varenummer 1.5KE300CA Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 256V 529V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 80450 pcs Datablad 1.5KE300CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 256V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 529V
Spænding - Opdeling (Min) 285V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Andre navne 497-6603-1 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 250pF @ 1MHz Tovejskanaler 1
Basenummer 1.5KE Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1.5KE300CA B0G
1.5KE300CA B0G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 256V 414V DO201
På lager: 236181 pcs
Hent: 1.5KE300CA B0G.pdf
RFQ
1.5KE300C-B
1.5KE300C-B
producenter: Littelfuse Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 256VWM 434.7VC AXIAL
På lager: 227542 pcs
Hent: 1.5KE300C-B.pdf
RFQ
1.5KE300CA A0G
1.5KE300CA A0G
Hent: 1.5KE300CA A0G.pdf
1.5KE300CA-B
1.5KE300CA-B
producenter: Diodes Incorporated
Hent: 1.5KE300CA-B.pdf
1.5KE300CA
1.5KE300CA
producenter: Hamlin / Littelfuse
Hent: 1.5KE300CA.pdf
1.5KE300C
1.5KE300C
Beskrivelse: TVS DIODE 256V 434.7V DO201
Hent: 1.5KE300C.pdf
1.5KE300CA-B
1.5KE300CA-B
producenter: Littelfuse Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 256VWM 414VC AXIAL
Hent: 1.5KE300CA-B.pdf
1.5KE300C-E3/54
1.5KE300C-E3/54
producenter: Vishay Semiconductor Diodes Division
Beskrivelse: TVS DIODE 243VWM 430VC 1.5KE
Hent: 1.5KE300C-E3/54.pdf
1.5KE300ATR
1.5KE300ATR
producenter: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Beskrivelse: TVS DIODE 256V 414V DO201AD
Hent: 1.5KE300ATR.pdf
1.5KE300CA R0G
1.5KE300CA R0G
Hent: 1.5KE300CA R0G.pdf
1.5KE300ARL
1.5KE300ARL
producenter: STMicroelectronics
Beskrivelse: TVS DIODE 256V 529V DO201
Hent: 1.5KE300ARL.pdf
1.5KE300CA-E3/51
1.5KE300CA-E3/51
Beskrivelse: TVS DIODE 1500W 1.5KE