1.5KE7V5A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE7V5A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE7V5A
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.4V 14.5V DO201
Dataark: 1.5KE7V5A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE7V5A
Varenummer 1.5KE7V5A Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 6.4V 14.5V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 91511 pcs Datablad 1.5KE7V5A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.4V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.5V
Spænding - Opdeling (Min) 7.13V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-201
Serie 1.5KE, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 497-15408-1
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 690A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens 8500pF @ 1MHz