1.5KE7V5ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE7V5ARL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE7V5ARL
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.4V 14.5V DO201
Dataark: 1.5KE7V5ARL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE7V5ARL
Varenummer 1.5KE7V5ARL Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 6.4V 14.5V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 166815 pcs Datablad 1.5KE7V5ARL.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.4V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.5V
Spænding - Opdeling (Min) 7.13V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-201
Serie 1.5KE, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 497-12434-1
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 690A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens 8500pF @ 1MHz
Basenummer 1.5KE Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1.5KE7V5A-B
1.5KE7V5A-B
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO201
På lager: 204863 pcs
Hent: 1.5KE7V5A-B.pdf
RFQ
1.5KE8.2-B
1.5KE8.2-B
producenter: Littelfuse Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 7.02VWM 12.71VC AXIAL
På lager: 277636 pcs
Hent: 1.5KE8.2-B.pdf
RFQ
1.5KE7V5A
1.5KE7V5A
producenter: STMicroelectronics
Beskrivelse: TVS DIODE 6.4V 14.5V DO201