CBTVS2A12-1F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
CBTVS2A12-1F3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CBTVS2A12-1F3
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 10V 15V 4FLIPCHIP
Dataark: CBTVS2A12-1F3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CBTVS2A12-1F3
Varenummer CBTVS2A12-1F3 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 10V 15V 4FLIPCHIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 236263 pcs Datablad CBTVS2A12-1F3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 10V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 15V
Spænding - Opdeling (Min) 12V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package 4-FlipChip
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 44W Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde 4-XFBGA, FCBGA Andre navne 497-15488-6
Driftstemperatur - Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -