CBTVS2A16-1F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CBTVS2A16-1F3
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 19V 4FLIPCHIP
Referencepris (i amerikanske dollars)
20000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CBTVS2A16-1F3
Varenummer CBTVS2A16-1F3 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 19V 4FLIPCHIP Blyfri Status / RoHS Status
Spænding - Reverse Standoff (Typ) - Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 19V
Spænding - Opdeling (Min) 16V Envejs kanaler 1
Type - Leverandør Device Package 4-FlipChip (0.77x0.77)
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 70W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-UFBGA, FCBGA Driftstemperatur 125°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Kapacitans @ Frekvens 125pF @ 1MHz Applikationer General Purpose