EVL6563S-200ZRC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6563S-200ZRC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVL6563S-200ZRC
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse BOARD EVAL BASED ON 200W L6563
Dataark: 1.EVL6563S-200ZRC.pdf2.EVL6563S-200ZRC.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 994 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
8 pcs
  • Besked
Specifikationer for EVL6563S-200ZRC
Varenummer EVL6563S-200ZRC Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse BOARD EVAL BASED ON 200W L6563 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 994 pcs Datablad 1.EVL6563S-200ZRC.pdf2.EVL6563S-200ZRC.pdf
Spænding - Output 400V Spænding - Indgang 90 ~ 265 VAC
Udnyttet IC / Del L6563 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi -
Power - Output 200W Udgange og Type 2, Non-Isolated
Andre navne 479-10725
479-10725-ND
EVL6563S200ZRC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål AC/DC, Non-Isolated Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frequency - Switching 40kHz min Detaljeret beskrivelse L6563 - AC/DC, Non-Isolated 2, Non-Isolated Outputs Evaluation Board