EVL6564-100W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6564-100W Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVL6564-100W
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse BOARD EVAL PFC FOR L6564D
Dataark: 1.EVL6564-100W.pdf2.EVL6564-100W.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for EVL6564-100W
Varenummer EVL6564-100W Fabrikant STMicroelectronics
Mængde Tilgængelig 1055 pcs Datablad 1.EVL6564-100W.pdf2.EVL6564-100W.pdf
Spænding - Output 400V Spænding - Indgang 90 ~ 265 VAC
Udnyttet IC / Del L6564 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Boost
Power - Output 100W Udgange og Type 1, Non-Isolated
Andre navne 497-10164
EVL6564100W
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål AC/DC, Primary Side Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Frequency - Switching 40kHz Detaljeret beskrivelse L6564 - AC/DC, Primary Side 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board