EVL6566B-40WSTB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6566B-40WSTB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVL6566B-40WSTB
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse BOARD EVAL FOR L6566B
Dataark: 1.EVL6566B-40WSTB.pdf2.EVL6566B-40WSTB.pdf3.EVL6566B-40WSTB.pdf4.EVL6566B-40WSTB.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for EVL6566B-40WSTB
Varenummer EVL6566B-40WSTB Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse BOARD EVAL FOR L6566B Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Output 5V, 12V, 1.8V, 3.3V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Udnyttet IC / Del L6566B Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Flyback
Power - Output 40W Udgange og Type 4, Isolated
Andre navne 497-6450
EVL6566B40WSTB
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål AC/DC, Primary Side Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frequency - Switching 62kHz Detaljeret beskrivelse L6566B - AC/DC, Primary Side 4, Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 2.4A, 1.9A, 1.73A, 500mA Board Type Fully Populated