EVLVIP16L-4WFL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVLVIP16L-4WFL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVLVIP16L-4WFL
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse EVAL BOARD FOR VIPER16LD ISO PSU
Dataark: EVLVIP16L-4WFL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for EVLVIP16L-4WFL
Varenummer EVLVIP16L-4WFL Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse EVAL BOARD FOR VIPER16LD ISO PSU Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1545 pcs Datablad EVLVIP16L-4WFL.pdf
Spænding - Output 16V Spænding - Indgang 85 ~ 265 VAC
Udnyttet IC / Del VIPer16 Medfølgende indhold Board(s)
Serie VIPer™ plus Regulator Topologi Flyback
Power - Output 4W Udgange og Type 1, Isolated
Andre navne 497-8837
EVLVIP16L4WFL
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål AC/DC, Primary Side Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frequency - Switching 60kHz Detaljeret beskrivelse VIPer16 VIPer™ plus AC/DC, Primary Side 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 250mA Board Type Fully Populated