EVLVIP25L-10WSB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVLVIP25L-10WSB
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse BOARD EVAL FOR VIPER25LX
Dataark: 1.EVLVIP25L-10WSB.pdf2.EVLVIP25L-10WSB.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for EVLVIP25L-10WSB
Varenummer EVLVIP25L-10WSB Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse BOARD EVAL FOR VIPER25LX Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1423 pcs Datablad 1.EVLVIP25L-10WSB.pdf2.EVLVIP25L-10WSB.pdf
Spænding - Output 5V Spænding - Indgang 90 ~ 265 VAC
Udnyttet IC / Del VIPer25 Medfølgende indhold Board(s)
Serie VIPer™ plus Regulator Topologi Flyback
Power - Output 10W Udgange og Type 1, Isolated
Andre navne 497-10669 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål AC/DC, Primary Side Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frequency - Switching 60kHz Detaljeret beskrivelse VIPer25 VIPer™ plus AC/DC, Primary Side 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 2A Board Type Fully Populated