TS4061AICT-1.25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS4061AICT-1.25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TS4061AICT-1.25
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 1.25V SOT323
Dataark: TS4061AICT-1.25.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TS4061AICT-1.25
Varenummer TS4061AICT-1.25 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC VREF SHUNT 1.25V SOT323 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 114357 pcs Datablad TS4061AICT-1.25.pdf
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.25V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient 35ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-323 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde SC-70, SOT-323 Output Type Fixed
Andre navne 497-15220-6 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 95µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 10µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-323
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA