TS4061AILT-1.225
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TS4061AILT-1.225
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Dataark: TS4061AILT-1.225.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TS4061AILT-1.225
Varenummer TS4061AILT-1.225 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 264644 pcs Datablad TS4061AILT-1.225.pdf
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.225V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient 35ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Andre navne 497-15221-2 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 95µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 10µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA