VN5E050MJ-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E050MJ-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VN5E050MJ-E
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC DVR SWITCH HI SIDE PWRSSO12
Dataark: VN5E050MJ-E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VN5E050MJ-E
Varenummer VN5E050MJ-E Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC DVR SWITCH HI SIDE PWRSSO12 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 104455 pcs Datablad VN5E050MJ-E.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 4.5 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package PowerSSO-12™
Serie VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Tube
Pakke / tilfælde PowerSSO-12 Output Type N-Channel
Output Configuration High Side Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade On/Off
Input Type Non-Inverting Funktioner Auto Restart
Fejlbeskyttelse Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nuværende - Output (Max) 19A