VND7140AJ12TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND7140AJ12TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VND7140AJ12TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO-12
Dataark: VND7140AJ12TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VND7140AJ12TR
Varenummer VND7140AJ12TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO-12 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39038 pcs Datablad VND7140AJ12TR.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 4 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package PowerSSO-12
Serie VIPower™ Rds On (Typ) 140 mOhm
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Output Type N-Channel
Output Configuration High Side Andre navne 497-15860-1
Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ) Antal udgange 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade On/Off Input Type Non-Inverting
Nuværende - Output (Max) 8A