VND7140AJTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND7140AJTR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VND7140AJTR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC DVR HIGH SIDE 2CH POWERSSO16
Dataark: 1.VND7140AJTR.pdf2.VND7140AJTR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for VND7140AJTR
Varenummer VND7140AJTR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC DVR HIGH SIDE 2CH POWERSSO16 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46800 pcs Datablad 1.VND7140AJTR.pdf2.VND7140AJTR.pdf
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Spænding - Belastning 4 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Leverandør Device Package PowerSSO-16
Serie VIPower™ Rds On (Typ) 140 mOhm
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde 16-PowerLFSOP (0.154", 3.90mm Width) Output Type N-Channel
Output Configuration High Side Andre navne 497-15851-6
Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ) Antal udgange 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade On/Off Input Type Non-Inverting
Nuværende - Output (Max) 8A