SCHS7500
SemtechSemtech
Semtech
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCHS7500
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse DIODE GEN PURP 7.5KV 2A AXIAL
Dataark: SCHS7500.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 736 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCHS7500
Varenummer SCHS7500 Fabrikant Semtech
Beskrivelse DIODE GEN PURP 7.5KV 2A AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 736 pcs Datablad SCHS7500.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 9.2V @ 3A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 7500V
Leverandør Device Package - Fart Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 2.5µs
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 150°C Monteringstype Through Hole
Diodetype Standard Detaljeret beskrivelse Diode Standard 7500V 2A Through Hole
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 1µA @ 7500V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 2A
Kapacitans @ Vr, F -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SCHF25000
SCHF25000
producenter: Semtech Corporation
Beskrivelse: DIODE GP 25KV 500MA AXIAL