TS14002-C025DFNR
SemtechSemtech
Semtech
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TS14002-C025DFNR
Producent / Mærke: Semtech
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 150MA 8MLPD
Dataark: TS14002-C025DFNR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for TS14002-C025DFNR
Varenummer TS14002-C025DFNR Fabrikant Semtech
Beskrivelse IC REG LINEAR 150MA 8MLPD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 101469 pcs Datablad TS14002-C025DFNR.pdf
Spændingsfald (Max) - Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Leverandør Device Package 8-DFN (2x2) Serie nanoSmart®
Beskyttelsesfunktioner Over Current Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 8-VFDFN Exposed Pad PSRR -
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne TS14002-C025DFNRCT Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TJ)
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-DFN (2x2) Strøm - Forsyning (Max) 200µA
Nuværende - Output 150mA Kontrolfunktioner Enable