JBXFD2G19FWSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JBXFD2G19FWSDSR
Producent / Mærke: Souriau Connection Technology
Produkt beskrivelse CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Dataark: JBXFD2G19FWSDSR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for JBXFD2G19FWSDSR
Varenummer JBXFD2G19FWSDSR Fabrikant Souriau Connection Technology
Beskrivelse CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1202 pcs Datablad JBXFD2G19FWSDSR.pdf
Spændingsbedømmelse 660V Afslutning -
Afskærmning Shielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt 2 Shell Materiale Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serie JBX
Emballage Bulk Orientering G
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal positioner 19
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Monteringsfunktion -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsæt materiale Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP40 Funktioner Backshell
Fastgørelsestype Push-Pull Detaljeret beskrivelse 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Gold
Nuværende vurdering 5A Kontaktmateriale -