JBXFD2G19MSSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JBXFD2G19MSSDSR
Producent / Mærke: Souriau Connection Technology
Produkt beskrivelse CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Dataark: 1.JBXFD2G19MSSDSR.pdf2.JBXFD2G19MSSDSR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for JBXFD2G19MSSDSR
Varenummer JBXFD2G19MSSDSR Fabrikant Souriau Connection Technology
Beskrivelse CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1989 pcs Datablad 1.JBXFD2G19MSSDSR.pdf2.JBXFD2G19MSSDSR.pdf
Spændingsbedømmelse 660V Afslutning Solder Cup
Afskærmning Shielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt 2 Shell Materiale Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serie JBX
Emballage Bulk Orientering G
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal positioner 19
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Monteringsfunktion -
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsæt materiale Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Funktioner Backshell Fastgørelsestype Push-Pull
Detaljeret beskrivelse 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nuværende vurdering 5A