ROB-12547
SparkFunSparkFun
ROB-12547 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ROB-12547
Producent / Mærke: SparkFun
Produkt beskrivelse TUBE - STAINLESS
Dataark: ROB-12547.pdf
  • Besked
Specifikationer for ROB-12547
Varenummer ROB-12547 Fabrikant SparkFun
Beskrivelse TUBE - STAINLESS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11081 pcs Datablad ROB-12547.pdf
Type Stainless Tube specifikationer 1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 8.000" (203.20mm) Length