ROB-12550
SparkFunSparkFun
ROB-12550 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ROB-12550
Producent / Mærke: SparkFun
Produkt beskrivelse SHAFT SOLID 1/8"D X 7"L
Dataark: ROB-12550.pdf
  • Besked
Specifikationer for ROB-12550
Varenummer ROB-12550 Fabrikant SparkFun
Beskrivelse SHAFT SOLID 1/8"D X 7"L Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 89239 pcs Datablad ROB-12550.pdf
Type Shaft specifikationer 0.125" Dia x 7.000" L (3.18mm x 177.80mm)