ASRM12JA220R
Produkt oversigt
Varenummer: ASRM12JA220R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 220 OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.ASRM12JA220R.pdf2.ASRM12JA220R.pdf
  • Besked
Specifikationer for ASRM12JA220R
Varenummer ASRM12JA220R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 220 OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1459407 pcs Datablad 1.ASRM12JA220R.pdf2.ASRM12JA220R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1800ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serie ASRM Modstand 220 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Detaljeret beskrivelse 220 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sammensætning Metal Film